Televizyon Hastanesi

   Profesyonel bir ekibe sahip olan firmamız, modern ekipmanıyla televizyon tamiri konusunda müşterilerine en yüksek standartlarda hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini misyon edinmiş olan firmamız, her türlü televizyon arızasını en ince titizlikle değerlendirmekte, gerekli hassasiyetle ürünlerinizi kontrol etmekte, teknik detaylar üzerinde durarak televizyonlarınızı en mükemmel sonuçlarla sizlere teslim etmektedir.

   Her çeşit televizyon üzerinde, deneyimli kadromuzla hassasiyetle çalışmakta, sorunlu parçaları en kaliteli parçalar ile değiştirmekteyiz. Tüplü, lcd, plazma gibi farklı kategorilerde yer alan televizyonlarınızda oluşan arızaları modern tekniklerle tesbit etmekte, işin ehli olan ekibimizle bütün arızaları eksiksizce gidermekteyiz.  

   Firmamız, televizyon hastanesi mantığıyla çalışarak televizyon tamiri konusunda usta personeliyle 7/24 siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.  Televizyonlarınızda kullandığımız üstün yedek parçalar, işinde yetkin ekibimiz, kaliteli hizmet anlayışımızla ihtiyacınız olduğu her an bize bir telefon mesafesi uzaklıktasınız.

 

Televizyon Hastanesi