Hizmetlerimiz

Televizyon Hastanesi olarak, İstanbul Avrupa Yakası'nda her türlü marka ve model televizyonun tamir, bakım ve onarım hizmetlerini vermekteyiz. İstanbul Bahçelievler merkez atölyemizden İstanbul'un Avrupa Yakası'nda ki tüm ilçe ve semtlerine servis hizmetleri götürmekteyiz.

Servis hizmetlerimiz, her türlü televizyonun tamirini gerek yerinde gerekse de ihtiyaç halinde atölyesinde yapmaktadır. Lcd, led, plazma, projeksiyon ve tüplü televizyonlarınıza işçilik ve parça değişimi ile garantili hizmet vermekteyiz.

Gelişen teknoloji ile artık evimizde ki televizyonlarda aynı oranda gelişti ve neredeyse artık tüplü televizyonlar tarih olmaya başladı. Artık ev yada işyerlerimizde eski televizyonların yerlerini son teknolojik cihazlar almaya başladı. Bizde Televizyon Hastanesi olarak yaşanan bu gelişmeleri yakinen takip etmekte ve yeni çıkan her teknolojiyi bünyemize katarak bu bağlamda hizmetlerimize yön vermekteyiz.

Samsung, Sony, Beko, Arçelik, Lg, Diboss, Crea, Premium, Panasonic, Profilo, Saba, Telefunken, Thomson, Philips, Sharp, Toshiba, Vestel ve Jvc gibi markaların ve aynı zamanda ismini zikredemediğimiz bir çok marka televizyonun tamir ve bakımını yapmaktayız.