Bölgelerimiz

İstanbul'un Avrupa Yakası'nda tüm ilçe ve semtlerine hizmet vermekteyiz. Tam donanımlı televizyon servis araçlarımızla, ev yada işyerlerinize kadar gelerek, konusunda profesyonel eğitimli personellerimizle ilk başta yerinde olmak üzere servis hizmetleri vermekteyiz. Eğer cihazınızın atölyede tamiri gerekli ise bu defada firmamıza ait antetli formumuzla televizyonlarınızı imza karşılığı teslim alarak, cihazlarınızı atölyemizde tamir edip daha sonrasında sizlere yine imza karşılığı teslim ediyoruz.

Elektronik sektöründe uzun yıllardan beridir hizmet vermekteyiz. Haklı olarak uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile de elektronik cihazları yakinen tanımakta ve bu tecrübenin vermiş olduğu ustalıklada kısa zamanda cihazlarınıza köklü çözümler sunarak bir daha sık sık arızalanmasının önüne geçmekteyiz.

Yapanel Elektronik olarak cihazlarınız asla ehil olmayan kişi yada kurumlara teslim etmemenizi önermekteyiz. Zira elektronik mesleğinin asla şakası olmaz ve deneme yanılma yolu ile tamiri olmaz. Bu cihetten ötürüdür ki biz Yapanel Elektronik olarak üzerimize almış olduğumuz sorumluluğun bilincinde olarak hizmet vermekteyiz.

Haftanın 7 günü kesintisiz olarak bizlere 0212 677 38 57 - 0212 502 74 05 nolu iletişim numaralarımızdan ulaşabilir, profesyonel servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.