Atölyemiz

Yapanel Elektronik olarak en hassas olduğumuz noktaların başında tamir atölyemiz gelmektedir. Öyle ki tamir atölyemizin gerek temizliğine gerek tertip ve düzenine büyük önem vermekteyiz. Zira biz biliriz ki her şeyin başında temizlik, tertip ve düzen gelir. Atölyemizde her şey yerli yerinde olup, her aradığımızı anında bulabileceğimiz bir yapıda dizayn edilmiştir.

Müşterilerimizi gönül rahatlığı içerisinde misafir edebileceğimiz tamir servisimizde, cihazlarınız aynen evinizde korunduğu gibi korunmaktadır. Tamir atölyemizde her türlü alet ve edavatın yanı sıra, cihazlarınızı koruyabileceğimiz ayrı bir bölümümüzde mevcuttur. Tüm cihazlar kayıt altında tutulup, asla ve asla kayıt dışı hizmet vermemekteyiz.

Yine atölyemizde geniş bir yedek parça ağımız bulunmakta ve bu ağımızı devamlı güncel tutmaktayız. Zira teknolojik gelişmeler baş döndürücü bir hızda gelişmektedir. Bizlerde bu teknolojik gelişmeleri yakinen takip etmekte ve cihazlarınıza lazım olabilecek tüm parçaları atölyemizde mümkün mertebe bulundurmaktayız.

Sizlerin memnuniyeti için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret etmekte ve bunun hiç durmadan gece gündüz demeden aralıksız olarak çalışmaktayız.