Projeksiyon Tv Servisi

Projeksiyon tv servisi, cihazın kurulum ve montaj işlemini tamamladıktan sonra yıllık bakımlarının yapılması konusunda da yardımcı oluyor. Bakım süresine ise kullanım sıklığına ve süresine bağlı olarak karar veriliyor. Bakımlarını düzenli olarak yaptırmanın da kullanıcılara çeşitli faydaları bulunuyor. En önemli özelliği ise yüksek parlaklık özelliğini kaybetmemesini sağlamak ve kullanım ömrünü uzatmaktır.

Servisimizin bir diğer hizmeti  ise aksesuar stoklarından haberdar olmaktır. Öyle ki projeksiyonun diğer elektronik eşyalara göre çok daha fazla aksesuarı bulunuyor. Askı aparatı, lambası, kumandası ve çok daha fazlası için belli dönemlerde LG yetkili servisi ile görüşebilir ve yeni çıkan aksesuar modelleriyle ilgili alabilirsiniz.

Projeksiyon kurulumu tamamlandıktan sonra profesyonellerin önerileri mutlaka dikkate alınmalı ve uygulamaya geçirilmelidir. Bu sayede cihazın kullanım ömrü uzayacak ve olası kazaların önüne geçilecektir. Hassas bir yapıya sahip olması nedeniyle de kullanırken dikkat edilmeli ve çevresinde fazla eşya bulundurulmamalıdır.

 

Projeksiyon Tv Servisi