LG Smart Tv Servisi

LG Smart Tv Servisi 17.04.2017

Teknoloji günden güne gelişiyor önce telefonlarımız akıllandır şimdide televizyonlarımız. Smart  tv diğer anlamıyla akıllı tv klasik televizyonlardan farklı işlevleri olan televizyonlara denilmektedir.

Günümüzde internet  çok çeşitli alanlara dağıldı artık telefonlarda, tablet bilgisayarlardan rahatlıkla internete girebiliyorsunuz. Televizyonlarda bu değişimlere ayak uydurmak zorunda kaldı.

 

Smart tv' ler internete bağlanabiliyorsunuz. Smart tv'lerde veri girişi için kullanabileceğiniz bir sanal klavye bulunmaktadır. Bu sanal klavye sayesinde Youtube, twitter, facebook vb. gibi web sitelerine rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz.Usb ve hdmi  girişleri de bulunan smart tv'lerde film, video, slayt oynatabiliyorsunuz.

 

LG smart tv yetkili servisi kendi markamıza ait akıllı televizyonlarınızın ilk kurulum,düzenli bakım ve her türlü arıza anında onarımı ile ilgilenmektedir. Cihazınız eğitimli teknik servis elemanlarımız tarafından alınarak gerekli işlemler yapıldıktan sonra garanti belgesi kapsamında size teslim edilmektedir. Son derece hassas bir çalışma sonrası kafanızda oluşabilecek soru işaretlerini gidermek üzere cihazınıza yapılan her türlü işlem rapor halinde size sunulmaktadır.